O nas

Zdjęcie zespołu ArtDent

Wykwalifikowany personel gabinetu dentystycznego ArtDent posiada długoletnie doświadczenie w zakresie usług stomatologicznych. Z osobami nieposługującymi się językiem polskim porozumiemy się także w języku angielskim, francuskim i rosyjskim. Zespół ArtDent tworzą wykształceni stomatolodzy i pasjonaci w dziedzinie chirurgii, implantologii, protetyki oraz endodoncji.

Grażyna Szcześniak

Grażyna Szczęśniak Zdjęcie

Lekarz dentysta, Absolwentka Akademii Medycznej w Białymstoku, specjalista pierwszego stopnia stomatologii ogólnej. Ukończyła SWPS w Poznaniu na kierunku Zarządzanie i Prawo w medycynie. Prywatnie miłośniczka jazdy na nartach i wycieczek rowerowych oraz muzyki i tańca.

Karolina Rogula

Karolina Rogula Zdjęcie

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. W 2013 roku rozpoczęła szkolenie specjalizacyjne z ortodoncji we Wrocławiu, którego zwieńczeniem było uzyskanie tytułu specjalisty ortodoncji. Stale podnosi swoje kwalifikacje oraz uczestniczy w licznych szkoleniach i konferencjach.

Katarzyna Czarniecka-Bargłowska

Katarzyna Czarniecka-Bargłowska Zdjęcie

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Pracownik Kliniki Chirurgii Szczękowo-Twarzowej i Plastycznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku oraz wykładowca UM w Białymstoku. Prywatnie mama dwójki urwisów i szczęśliwa żona. Miłośniczka przyrody oraz muzyki.

Paweł Kral

Paweł Kral Zdjęcie

Lekarz dentysta, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Z gabinetem związany od 2015 roku. Zajmuje się skomplikowanym leczeniem endodontycznym przy użyciu mikroskopu. Stale podnosi swoje umiejętności uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Pasjonuje się muzyką i sportem. Wolny czas przeznacza na życie rodzinne.

Karolina Szuszkiewicz

Karolina Szuszkiewicz Zdjęcie

Dyplomowana asystentka stomatologiczna. Z gabinetem związana od 2013 roku. Chcąc zdobyć nowe umiejętności i wiedzę w 2017 roku rozpoczęła naukę na kierunku higienistki stomatologicznej. W gabinecie asystuje podczas różnorodnych zabiegów i przeprowadza zabiegi higienizacji. Interesuje się modą i kosmetologią. W Wolnym czasie czyta, spaceruje i rozwija swój talent kulinarny.

Justyna Sadowska

Justyna Sadowska Zdjęcie

Dyplomowana asystentka stomatologiczna i technik dentystyczny. Z gabinetem związana od 2018 roku. Czynnie asystuje podczas różnorodnych zabiegów oraz prowadzi rejestrację pacjentów. Interesuje się literaturą i muzyką. Wolny czas aktywnie spędza na świeżym powietrzu.

Maciej Maksymczuk

Maciej Maksymczuk Zdjęcie

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Pasjonuję się chirurgią stomatologiczną i nowymi technologiami w stomatologii. Prywatnie wielki fan muzyki metalowej, w szczególności wykonywanej na żywo.